+38 (050) 288-62-98
Кошик (0)

«МИ ПРОДАЄМО РІШЕННЯ!»


Які є різновиди ПВХ-мембрани?

Не варто вважати, що всі проблеми можна вирішити лише купивши матеріал, який називається ПВХ-мембраною.


Попит на ринку, як і в будь-якій галузі, створює конкуренцію. В Україні представлено багато виробників даного матеріалу. Різниця в тому, що є сегмент для більш бюджетних об’єктів та об’єктів «преміум» класу.


У чому різниця, якщо всі ці матеріали на основі полівінілхлориду? Різниця у способі виробництва та стандартах, якими керується виробник, кількості та типу добавок, що використовується при виробництві, ну і звичайно ж, на який ринок орієнтована продукція.


Наприклад, виробництво методом екструзії вважається найякіснішим, а метод каландрування у виробництві мембрани не глобально поступається першому. Щоб у всьому цьому розібратися потрібно мати досвід у даній галузі та освіту хіміка, звичайному користувачеві зрозуміти досить складно.


Рекомендуємо почати з того, щоб відповісти собі на питання – скільки Ви хочете бачити покрівлю без капітального ремонту, та чи буде вона експлуатованої? Банальний економічний розрахунок покаже, що краще переплатити мінімальну суму на початку, але отримати позитивний результат в процесі експлуатації без витрат на реконструкцію. Якщо об’єкт вимагає мінімальні вкладення, тут, звичайно ж, виграють виробники з мінімальною ціною. Залежно від призначення будівлі та бюджету на будівництво, Ви зможете визначити ціновий діапазон для матеріалу.


Професійний прорахунок, монтаж і рекомендації Ви можете отримати, звернувшись до фахівців нашої компанії.

Всі результати пошуку