+38 (050) 288-62-98
Кошик (0)

«МИ ПРОДАЄМО РІШЕННЯ!»


Захисні покриття для резервуарів з питною водою та ємностей у харчовій промисловості


Резервуари і ємності, які застосовуються у харчовій промисловості та системах постачання промислових і цивільних об’єктів питною водою, повинні відповідати високим вимогам екологічності. Вода та інші рідкі речовини, повинні надійно ізолюватися від контакту з матеріалами, з яких виготовлені резервуари (сталь або бетон).

Для цих цілей застосовуються спеціальні гідроізолюючі речовини, які мають підвищену хімічну інертність, міцність і довговічність. Дані суміші відрізняються високою якістю і проходять особливу сертифікацію, яка дозволяє застосовувати їх при обробці обладнання, що контактує з продуктами харчування та питною водою.

Покриття на основі епоксидної смоли створюють товстий шар ізоляції на поверхні ємностей та резервуарів для зберігання питної води. Спосіб нанесення дуже простий (пензлем або валиком), не вимагає спеціального устаткування і високої кваліфікації фахівців.

При використанні сумішей на основі полісечовини, на зовнішню або внутрішню поверхню резервуара наноситься напилення в один шар і товщиною у кілька міліметрів, в результаті чого утворюється міцна гідроізолююча мембрана. Технологія напилення дає можливість наносити захисний шар на поверхні будь-якої ступені кривизни без утворення порожнин, які сприяють утворенню корозії.

Захисні покриття для резервуарів з питною водою та ємностей у харчовій промисловості на основі епоксидної смоли
Захисні покриття для резервуарів з питною водою та ємностей у харчовій промисловості на основі полімочевини
[згорнути]
Всі результати пошуку