+38 (050) 288-62-98
Кошик (0)

«МИ ПРОДАЄМО РІШЕННЯ!»


Ремонтні розчини спеціального призначення


Розчини спеціального призначення застосовуються в умовах, коли необхідно провести ремонт і відновлення споруд у максимально стислі терміни та вводиться в експлуатацію буквально через кілька годин після нанесення.

Дані розчини відрізняються швидким твердінням і набором механічної міцності вже у перші години після нанесення. Завдяки унікальним полімерним добавкам, готові розчини зберігають свої характеристики при температурі нижче 5 °C.

Спеціальні розчини діляться на два види:

  • Розчин на основі цементу — сухий однокомпонентний матеріал у формі порошку, котрий застосовується в діапазоні робочих температур +5…+30 °C. Вже через 4 години після укладання набирає до 30% міцності на стиск, а повну протягом 28 днів. Застосовується для замонолічування опор збірних споруджень із металу і залізобетону, дрібного ремонту бетонних конструкцій, заливки тріщин, пустот і порожнин у товщі бетону.
  • Розчин на основі поліметилметакрилату (ПММА) — двокомпонентний матеріал на основі активних акрилових смол, з робочою температурою в межах -10…+ 30 °C. Набирає до 90% міцності на стиск і вигин вже через 3 години після нанесення, а повний протягом 10 днів. Застосовується для ремонту доріг, автопарковок, мостових, сходів та інших виробів із залізобетону, підливки на поверхні з металу, каменю, бетону, а також для анкерування болтів і заставних деталей.

Дуже важливо пам’ятати, що достатню механічну міцність і стійкість до впливу активних хімічних речовин можуть забезпечити тільки якісні спецрозчини.

На сайті представлені розчини та підливні суміші на основі цементу і акрилових смол з високим ступенем твердіння для ремонту широкого спектру бетонних споруд.

РЕМОНТНІ РОЗЧИНИ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Швидкотвердіючий ремонтний розчин на цементній основі
Швидкотвердіючий ремонтний розчин на основі ПММА
[згорнути]
Всі результати пошуку