+38 (050) 288-62-98
Кошик (0)

«МИ ПРОДАЄМО РІШЕННЯ!»


Ремонт залізобетонних конструкцій методом торкретування


Торкретування — технологія нанесення на поверхню бетону ремонтних сумішей набризком під тиском.

Даний метод дозволяє:

  • значно прискорити процес виконання ремонтних та будівельних робіт
  • отримати бетон з більш високими фізико-механічними характеристиками, в порівнянні з ручним нанесенням, за рахунок ущільнення торкрет-бетону в процесі нанесення
  • отримати більш високу адгезію до основи
  • наносити шар бетону до 30 см за один прохід

Залежно від особливостей експлуатації конструкцій та умов застосування торкрет-сумішей розрізняють два методи торкретування:

  • мокрий метод — ремонтна суміш зачиняється водою заздалегідь і подається на конструкцію у готовому вигляді за допомогою насоса. Переваги: мінімальний відскік частинок суміші, відсутність пилу та висока продуктивність
  • сухий метод — суміш завантажується в торкрет-установку, звідти подається в сопло, де змішується з водою. Метод більш універсальний, тому що дозволяє робити часті технологічні перерви та робити роботу в умовах обмеженого простору (за рахунок меншого розміру і ваги установки)

    Важливо застосовувати тільки якісні суміші для ремонту та підсилення залізобетонних конструкцій торкретуванням. Вони відрізняються підвищеною простотою укладання, придатні для нанесення ручним і механізованим способом, мають високу адгезію та низьку усадку.
Ремонт залізобетонних конструкцій міцністю B20-B35 методом мокрого торкретування
Ремонт залізобетонних конструкцій міцністю B35-B60 методом мокрого торкретування
Ремонт залізобетонних конструкцій міцністю B20-B35 методом сухого торкретування
[згорнути]
Всі результати пошуку