+38 (050) 288-62-98
Кошик (0)

«МИ ПРОДАЄМО РІШЕННЯ!»


Ремонт локальних дефектів залізобетонних конструкцій


Для ремонту тріщин у бетоні застосовуються спеціальні ін’єкційні склади на основі епоксидних смол, які відрізняються високою міцністю, водонепроникністю і хімічною стійкістю.

Широкі та не глибокі тріщини (ширина більше 5 мм, глибина до 30-50 мм) можна замазувати двокомпонентним епоксидним клеєм.
При ремонті інших локальних дефектів використовують тиксотропний та ливарний склад на основі цементу.
Залежно від класу бетону (B20-B35 або B35-B60) застосовується склад класу R3 або R4 відповідно.

Суміші прості у приготуванні та застосуванні. Не дають усадки, відрізняються високою адгезією до бетону, стійкістю до протиожеледних реагентів і зниженим утворенням тріщин.

Перед тим як нанести суміш, пошкоджена ділянка повністю очищується від зруйнованого бетону і ретельно змочується водою. Грунтовка в більшості випадків не потрібна. Для особливо відповідальних ділянок рекомендується застосування адгезійних сумішей на мінеральній основі. Відкрита арматура в зоні ремонту зачищається піскоструєм і покривається антикорозійним матеріалом.

Дуже важливо використовувати якісні суміші при ремонті локальних дефектів. Висока якість матеріалів продовжує термін експлуатації відремонтованих конструкцій та значно знижує витрати на обслуговування.

Ремонт локальних дефектів в залізобетонних конструкціях міцністю B35–B60
Терміновий ремонт локальних дефектів в залізобетонних конструкціях глибиною до 60 мм
[згорнути]
Всі результати пошуку