+38 (050) 288-62-98
Кошик (0)

«МИ ПРОДАЄМО РІШЕННЯ!»


Антивандальні захисні покриття


Залізобетонні огорожі, опори мостів та естакад, тунелі, стіни будинків і промислових будівель регулярно стають жертвами вуличних художників та безкоштовними дошками оголошень. Все це безнадійно псує зовнішній вигляд споруд і дуже важко піддається видаленню.

Графіті та незаконна реклама є саме тим випадком, коли легше попередити їх появу, ніж боротися з наслідками.

Антивандальне покриття — прозора плівка, яка утворюється після висихання рідкої речовини, нанесеної на поверхню. Дана плівка сильно знижує адгезію лакофарбових покриттів і клеїв, захищаючи при цьому конструкцію не тільки від реклами, а й від атмосферних впливів.

Пропонуємо Вашій увазі спеціальне антивандальне покриття Sikagard®-850 AG, яке призначене для захисту від графіті і розклеювання афіш більшості поверхонь (бетон, цегла, дерево, метал, цементна та гіпсова штукатурка).

Щоб видалити графіті та оголошення з поверхні захищеної Sikagard®-850 AG, досить пройтися струменем холодної води під тиском, змити садовим шлангом або щіткою з жорстким ворсом.

З паперовими афішами все ще простіше. Клей, який використовується для розклеювання, має дуже низьку адгезію до поверхонь оброблених засобом антиграффіті, в зв’язку з чим більша частина оголошень відвалюється самостійно від найменшого вітру, а решта легко знімається без спеціальних засобів.

АНТИВАНДАЛЬНІ ЗАХИСНІ ПОКРИТТЯ
Захист бетону і натурального каменю від граффіті
[згорнути]
Всі результати пошуку