«МИ ПРОДАЄМО РІШЕННЯ!»

Наша основна спеціалізація – комплектація і професійний монтаж всіх видів покрівлі.

Покрівля є одним з головних складових в процесі експлуатації будівель. Коли тече дах, виникає відразу багато проблем, які легко уявити (руйнування стін, вологість, грибок, ремонт приміщення, ремонт покрівлі тощо). 

При будівництві будинку дуже важливо врахувати всі нюанси, для цього і потрібні фахівці – а краще наших конкурентів, тільки Ми.

Процес роботи:

1. Спільно з клієнтом, складаємо технічне завдання з урахуванням всіх побажань на основі наданого проекту (в разі його відсутності, пропонуємо свої напрацювання)

2. Протягом 2-3 днів фахівці вивчають отриману інформацію, проводять розрахунки і формують комерційну пропозицію, з урахуванням побажань, обумовлених в технічному завданні

3. Після узгодження вартості, підписується договір з усіма додатками (графік виконання робіт, графік фінансування, графік постачання матеріалів і т.п.)

4. Перед початком робіт, призначаються відповідальні особи з обох сторін, для контролю та оперативного вирішення питань, а також обговорюються побутові питання (під’їзні шляхи, місця складування матеріалів і т.п.)

5. В процесі монтажу покрівлі, проводиться проміжна здача робіт, а по закінченню – підписується акт виконаних робіт

6. Гарантійні зобов’язання набувають чинності з моменту підписання акту виконаних робіт, поширюється на роботи та матеріали, які надані нашою компанією

Гарантія – дуже важливий аргумент при виборі підрядника. Якщо виникає проблема, дуже важко її вирішити з бригадою «одноденкою» або виконробом, якому нема чого втрачати.
Замовляючи матеріали та послуги з монтажу у нас, Ви отримаєте гарантію на всю покрівлю в цілому, що заощадить нерви, час та гроші у майбутньому.