«МИ ПРОДАЄМО РІШЕННЯ!»

Монтаж покрівлі із застосуванням якісної бітумної черепиці ТМ «Kerabit»

 

Якщо Ви бажаєте отримати естетичну, надійну, функціональну покрівлю – правильним вибором покрівельного матеріалу стане бітумна черепиця. За рахунок різних форм та великої кольорової гами, можна підбирати покрівельне покриття для Вашої оселі з урахуванням усіх декоративних елементів.

Ціна повністю відповідає якості, яка відрізняється винятковою надійністю, довговічністю, високими характеристиками міцності та шумопоглинання, стійкістю до ультрафіолету і тривалим терміном служби (більше 50 років). Важливим фактором, є низький рівень експлуатаційних витрат. 

Необхідно врахувати, що покрівля являє собою цілу функціональну систему, що включає, крім основних, цілий ряд додаткових елементів: вентиляція, снігозатримувачі, водостічна система, освітлення, декоративниі елементи і т. д.
Бітумна черепиця дозволяє виключити проникнення вологи в уразливих місцях покрівлі, забезпечити високий ступінь надійності та естетичності всього покриття. Гнучкість матеріалу дає можливість укладати найскладніші конструкції дахів, в тому числі і на конусоподібному покритті круглих веж. При цьому відхід бітумної черепиці при монтажі становить всього 2-5 %, в залежності від складності покрівлі.

Ми дуже довго займалася вивченням ринку на предмет якості пропонованої продукції і зупинили свій вибір на бітумній черепиці ТМ «Kerаbit».
Ви запитаєте чому? Тому що, якісна продукція дає нам можливість бути впевненими у своїх обіцянках та гарантійних зобов’язаннях.